مرداد چرا

دانلود آهنگ مرداد چرا

هم اکنون از رسانه گلسار موزیک ترانه زیبای چرا از مرداد با کیفیت عالی دانلود کنید

Exclusive Song: Mordad - Chera With Text And Direct Links

جز یه بودن چی ازت خواستم هواتو از دور داشتم من

متن آهنگ مرداد چرا

اکی امید داشتم که درست میشم روزای همیجوری هی الکی گذشت فک میکردم می برمش خاطرهاش توسرم چرا نمیتونم از دلم بکنمش گفتی پابه پای هم برمیم پس چرا پا پس کشیدی کاش بشه دوباره مثل اون روزا بیای پیشم بشینی چقدر ساده بودم اخه که بهت قول دادم باهاتم بیعرفت بی کی قول دادی که الان تورو ندارم تورو ندرام واسم کی بودی تو چقدر خوب بودی تو اون همه دوست داشتم ولی چرا یهو عوض شدی تو با من سرد شدی تو واسم کی بودی تو چقدرخوب بودی تو اون همه دوست داشتم ولی چرا یهو عوض شدی تو چی میشد من اوقدر دوست داشتم تو هم داشتی وقتی قهر می کردی باهام زود می کردی آشتی همه پیش عشقشونن کاشکی تو هم باشی بودی کاشکی دستام سرد میشه می کردم تو ی جیبت عشقم نمیذاشتم سیگار بکشی میگفتم بدش من حیف همه اون روزا رفت واسم کی بودی تو چقدر خوب بودی تو اون همه دوست داشتم ولی چرا یهو عوض شدی تو باهام سرد شدی تو واسم کی بودی تو چقدرخوب بودی تو اون همه دوست داشتم ولی چرا یهو عوض شدی تو خیلی عوض شدی تو

مرداد چرا

Mordadدانلود آهنگ چرا از مردادمتن مرداد چرامردادمرداد جز یه بودن چی ازت خواستم

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده به نام گندمی روی منو حال بیقرارم

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده به نام گندمی

دانلود آهنگ محمد زنگنه بغلم کن

دانلود آهنگ ریزال کار عشق

دانلود آهنگ مسیح و آرش AP دست به یکی

دانلود آهنگ مهدی یغمایی گرفتارم

دانلود آهنگ مسعود صادقلو حالم بده

تو ,بودی ,داشتم ,شدی ,مرداد ,اون ,بودی تو ,شدی تو ,دوست داشتم ,عوض شدی ,داشتم ولی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها